logo

Πρόγραμμα Εργαστηρίων

Για να δείτε πληροφορίες πατήστε πάνω στο εργαστήριο που σας ενδιαφέρει

 

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΑΙΘΟΥΣΑ 01

18.00-21.00 Σωματικό θέατρο «Η μνήμη και τα πλοκάμια της» / Ρόζα Προδρόμου

21.00-23.00 Butoh class (flow & improv) / Βίκυ Φίλιππα

MUSIC STUDIO

19:30-21:00 Κρουστά Samba Batucada (Α)  (Στέφανος Κόρακας)

21:30-23:00 Κρουστά Samba Batucada (Μ+Π) (Στέφανος Κόρακας)

ΑΙΘΟΥΣΑ ΙΣΟΓΕΙΟ

17:00 – 22:30 Ρυθμική & Κρουστά (Αλέξανδρος Ριζόπουλος)

 

ΤΡΙΤΗ

ΑΙΘΟΥΣΑ 01

17.00-18.30 Afro Ballet / Χριστίνα Αρμύρα

18.30-20.00 Ηatha Yoga & Chakras Healing /  Νατάσσα Πουλοπούλου

20.00-21.30 West African dance / Dauda Conteh

MUSIC STUDIO

 

ΑΙΘΟΥΣΑ ΙΣΟΓΕΙΟ

20:30 – 21:30 Capoeira ( Paulinhio)

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΑΙΘΟΥΣΑ 01

18.00-20.00 Βutoh class (flow & improv) / Βίκυ Φίλπιππα

20.00-22.30 Εργαστήριο performance “Πως δημιουργώ μια devised performance” / Νέλλη Πουλοπούλου

MUSIC STUDIO

19:30-21:00 Κρουστά Samba Batucada (Π)(Μπίλλυ Μουραγιάν)

21:30-23:00 Κρουστά Samba Batucada (Μ) (Μπίλλυ Μουραγιάν)

ΑΙΘΟΥΣΑ ΙΣΟΓΕΙΟ

20:30 – 21:30 Capoeira ( Paulinhio)

ΠΕΜΠΤΗ

ΑΙΘΟΥΣΑ 01

16.30-18.00 Πρακτικές αυτοσχεδιασμού στο χορό / Νέλλη Πουλοπούλου

18.00-20.00 Improv Theater / Felix Metzger (The beehive community)

20.00-23.00 “QUANTUM BODY“ Butoh class (technique & improv) / Βίκυ Φίλιππα

MUSIC STUDIO

20:30-23:00 Κρουστά Samba Reggae

(Μπίλλυ Μουραγιάν + Κώστας Κάππος)

ΑΙΘΟΥΣΑ ΙΣΟΓΕΙΟ

19:30-21:00 Eργαστήριο Γνωριμίας με την Φωτογραφία ( Άγγελος Αναστασίου)

21:00 – 22:00 Capoeira ( Paulinhio)

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΑΙΘΟΥΣΑ 01

17.00-18.30 Ηatha Yoga & Chacras Healing / Νατάσσα Πουλοπούλου

18.30-20.00 Σύγχρονος χορός / Μυρτώ Δελημιχάλη (Μεσαίο τμήμα)

20.00 -21.30 West African dance / Dauda Conteh

MUSIC STUDIO

18:00 – 19:30 Junior Quilombo Band για παιδιά
τμήμα  προχωρημένων 7-9 ετών (Αλίκη Ευγενίου)

19:30 – 21:00 Junior Quilombo Band για παιδιά 
τμήμα  προχωρημένων 10-13 ετών (Αλίκη Ευγενίου)

21:00-22:30 Κρουστά Samba Batucada (Α) (Στέφανος Κόρακας + Μπίλλυ Μουραγιάν)

ΑΙΘΟΥΣΑ ΙΣΟΓΕΙΟ

21:00 – 22:00 Capoeira ( Paulinhio)

ΣΑΒΒΑΤΟ

ΑΙΘΟΥΣΑ 01

14.00-17.00 “QUANTUM BODY“ Butoh class (technique & improv) / Βίκυ Φίλιππα

16.00-17.30 Εργαστήριο performance για εφήβους “40 δευτερόλεπτα στην κλεψύδρα του χρόνου” / Νατάσσα Πουλοπούλου

Μικρή αίθουσα

17.00-18.00 “Body Underneath” Διάταση/Ενδυνάμωση/Ισορροπία/Αναπνοή / Βίκυ Φίλιππα