logo

Πρόγραμμα/// Για αναζήτηση της σελίδας πατήστε στο εργαστήριο που σας ενδιαφέρει

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΑΙΘΟΥΣΑ 01

18.00-20.30 Physical Theater (Ρόζα Προδρόμου)

21.00-23.00 Butoh dance (Βίκυ Φίλιππα/Quantum body)

ΑΙΘΟΥΣΑ 02

MUSIC STUDIO

19:30-21:00 Κρουστά Samba Batucada ((Α)  (Στέφανος Κόρακας)

21:30-23:00 Κρουστά Samba Batucada (Π) (Στέφανος Κόρακας)

ΤΡΙΤΗ

ΑΙΘΟΥΣΑ 01

17:00-18.30 Hatha Yoga (Νατάσα Πουλοπούλου)

18:30-20.30 Butoh dance (Βίκυ Φίλιππα/Quantum body)

20:30-22:00 Αφρικάνικος Χορός  (Dauda Conteh)

ΑΙΘΟΥΣΑ 02

MUSIC STUDIO

19.00- 21.00 Αφρικανικά Κρουστά (Γιώργος Χριστάκης)

21:00-22:30 Κρουστά Samba Batucada (Μ) (Μπίλλυ Μουραγιάν)

ΙΣΟΓΕΙΟ  ΑΙΘΟΥΣΑ 02

21:00-22:00 Capoeira @ Quilombo (Senzala Grécia)

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΑΙΘΟΥΣΑ 01

16.30-18.00 Σύγχρονος Χορός (Κατερίνα Δελακούρα)

18.00-21.00 Physical Theater/Sensitive body (Νέλλη Πουλοπούλου)

21.00-22.30 Αφρικάνικος χορός (Ευγενία Ευαγγελοπούλου)

ΑΙΘΟΥΣΑ 02

19.30-21.00 Tango (Luis Alberto Mestre)

MUSIC STUDIO

19:30-21:00 Κρουστά Samba Batucada (Π)(Μπίλλυ Μουραγιάν)

21:30-23:00 Κρουστά Samba Batucada (Α)  (Στέφανος Κόρακας)

ΠΕΜΠΤΗ

ΑΙΘΟΥΣΑ 01

18.00-20.00 Improvisation Theater (Felix Metzger)

20.00-23.00 Butoh dance (Βίκυ Φίλιππα/Quantum body)

ΑΙΘΟΥΣΑ 02


MUSIC STUDIO

19:00-20:30 Κρουστά Samba Batucada (Μ) (Μπίλλυ Μουραγιάν)

20:30-23:00 Κρουστά Samba Reggae

(Μπίλλυ Μουραγιάν + Κώστας Κάππος)

ΙΣΟΓΕΙΟ  ΑΙΘΟΥΣΑ 02

21:00-22:00 Capoeira @ Quilombo (Senzala Grécia)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΑΙΘΟΥΣΑ 01

17:00-18:30 Hatha Yoga (Νατάσα Πουλοπούλου)

18.30-20.00 Afrobrazilian dance (Νέλλη Πουλοπούλου)

20:00-21:30 Αφρικάνικος Χορός  (Dauda Conteh)

21.30-23.30 Butoh dance (Βίκυ Φίλιππα/Quantum body)

ΑΙΘΟΥΣΑ 02

MUSIC STUDIO

18:00 – 19:30 Junior Quilombo Band για παιδιά
τμήμα  προχωρημένων 7-9 ετών (Αλίκη Ευγενίου)

19:30 – 21:00 Junior Quilombo Band για παιδιά 
τμήμα  προχωρημένων 10-13 ετών (Αλίκη Ευγενίου)

ΙΣΟΓΕΙΟ ΑΙΘΟΥΣΑ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

ΑΙΘΟΥΣΑ 01

11.00-12.30  Πρωτόγονη Έκφραση (Λασκαρίνα Fegissa)

14.00-17.00 Butoh dance (Βίκυ Φίλιππα/Quantum body)

17.00-19.00 Σύγχρονος χορός                                     Νάντια Παλαιολόγου

ΙΣΟΓΕΙΟ  ΑΙΘΟΥΣΑ 02

18:00 – 20:00 Capoeira @ Quilombo (Senzala Grécia)

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΑΙΘΟΥΣΑ 01