logo

Πρόγραμμα

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΑΙΘΟΥΣΑ 01

18.00-20.30 Σωματικό Θέατρο (Ρόζα Προδρόμου)

20.30-22.00 Αφρικάνικος χορός (Ευγενία Ευαγγελοπούλου)

ΑΙΘΟΥΣΑ 02

MUSIC STUDIO

19:30-21:00 Κρουστά Samba Batucada ((Α)  (Στέφανος Κόρακας)

21:30-23:00 Κρουστά Samba Batucada (Π) (Στέφανος Κόρακας)

ΤΡΙΤΗ

ΑΙΘΟΥΣΑ 01

17:00-18.30 Hatha Yoga (Νατάσα Πουλοπούλου)

19:00-20.30 Αφρικάνικος Χορός  (Dauda Conteh) Αρχάριοι

20:30-22:00 Αφρικάνικος Χορός  (Dauda Conteh) Προχωρημένοι

ΑΙΘΟΥΣΑ 02

MUSIC STUDIO

19.00- 21.00 Αφρικανικά Κρουστά (Γιώργος Χριστάκης)

21:00-22:30 Κρουστά Samba Batucada (Μ) (Μπίλλυ Μουραγιάν)

ΙΣΟΓΕΙΟ  ΑΙΘΟΥΣΑ 02

21:00-22:00 Capoeira @ Quilombo (Senzala Grécia)

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΑΙΘΟΥΣΑ 01

 18.30-20.00 Afro Fusion Dance (Intro to Orixas) (Νέλλη Πουλοπούλου)

20.00-21.30 Σύγχρονος Χορός (Κατερίνα Δελακούρα)

21.30-23.00 Percussions lessons (Γιώργος Χριστάκης)

ΑΙΘΟΥΣΑ 02

17.30-18.30 Flamenco (Mary-Jane Λιανή)

20.00-21.00 Tango (Luis Alberto Mestre)

MUSIC STUDIO

19:30-21:00 Κρουστά Samba Batucada (Π)(Μπίλλυ Μουραγιάν)

21:30-23:00 Κρουστά Samba Batucada (Α)  (Στέφανος Κόρακας)

ΠΕΜΠΤΗ

ΑΙΘΟΥΣΑ 01

18.00-20.00 Improvisation Theater (Felix Metzger)

20.00-22.30 Σωματικό Θέατρο (Νέλλη Πουλοπούλου)

ΑΙΘΟΥΣΑ 02


MUSIC STUDIO

19:00-20:30 Κρουστά Samba Batucada (Μ) (Μπίλλυ Μουραγιάν)

20:30-23:00 Κρουστά Samba Reggae

(Μπίλλυ Μουραγιάν + Κώστας Κάππος)

ΙΣΟΓΕΙΟ  ΑΙΘΟΥΣΑ 02

21:00-22:00 Capoeira @ Quilombo (Senzala Grécia)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΑΙΘΟΥΣΑ 01

17:30-19:00 Hatha Yoga (Νατάσα Πουλοπούλου)

19.00-20.30 Samba Dance (Νέλλη Πουλοπούλου)

20.30-22.00 Πρωτόγονη Έκφραση (Λασκαρίνα Fegissa)

ΑΙΘΟΥΣΑ 02

19.00-20.00 Sabar (Ndioba Ngom)

 

MUSIC STUDIO

18:00 – 19:30 Junior Quilombo Band για παιδιά
τμήμα  προχωρημένων 7-9 ετών (Αλίκη Ευγενίου)

19:30 – 21:00 Junior Quilombo Band για παιδιά 
τμήμα  προχωρημένων 10-13 ετών (Αλίκη Ευγενίου)

ΙΣΟΓΕΙΟ ΑΙΘΟΥΣΑ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

ΑΙΘΟΥΣΑ 01

10.00-14.00 Σεμινάριο “Με όχημα το Τραγούδι” (Άρης Μπινιάρης) (Οκτώβ.-Νοέμβ.)

ΙΣΟΓΕΙΟ  ΑΙΘΟΥΣΑ 02

18:00 – 20:00 Capoeira @ Quilombo (Senzala Grécia)

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΑΙΘΟΥΣΑ 01

10.00-14.00 Σεμινάριο “Με όχημα το Τραγούδι” (Άρης Μπινιάρης) (Οκτώβ.-Νοέμβ.)

19.00-21.00 Improv-Εργαστήριο Αυτοσχεδιαστικής Κωμωδίας (Παναγιώτης Κούδας, Στέλιος Ανατολίτης, Ειρήνη Ξυγκάκη)