logo

Πρόγραμμα

 

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΑΙΘΟΥΣΑ 01

17:00-19:00 Θέατρο με όχημα το τραγούδι (Άρης Μπινιάρης)


19:15-21:45 Σωματικό Θέατρο “Wild Walk” ή το ενδεχόμενο του “απρόβλεπτου” (Ρόζα Προδρόμου)

ΑΙΘΟΥΣΑ 02

20:00-21:00 Pilates (Γιάννης Καρτίμπελης)

MUSIC STUDIO

19:30-21:00 Κρουστά Samba Batucada

& Samba Reggae (Α)

21:00-23:00 Κρουστά Samba Batucada

& Samba Reggae (Μ+Π)

ΤΡΙΤΗ

ΑΙΘΟΥΣΑ 01

17:30-20:00 Εργαστήριο περφορμανς: από τη άσκηση σώματος (performance training) στη δημιουργία παράστασης (devising) (Άννα Τζάκου)

20:00-22:30 Σωματικό Θέατρο σε κλασσικά κείμενα  “Η θεραπεία του κλασσικού” (Νέλλη Πουλοπούλου)

ΑΙΘΟΥΣΑ 02

17:30-19:00 Hatha Yoga (Νατάσα Πουλοπούλου)

MUSIC STUDIO

19:00-21:00 Αφρικάνικα Κρουστά – αρχάριο τμήμα (Narayan Protin)

21:00-22:30 Εργαστήριο Παραδοσιακών Κρουστών (Στρατής Σκουρκέας)

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΑΙΘΟΥΣΑ 01

19:30-21:00Αφρικάνικος Χορός (Dauda Conteh)

21:15-23:00 Αφρικάνικα Κρουστά προχωρημένο τμήμα (Narayan Protin)

ΑΙΘΟΥΣΑ 02

17:00-18:00 Κινηματογραφικό παιχνίδι για παιδιά και εφήβους 6 έως 16 ετών (Γιώργος Μπακάλης-Ελιάνα Καναβέλη)- Κράτηση απαραίτητη

18:30-19:30Παιχνίδια σωματικής έκφρασης μέσω των τεχνών για παιδιά 18 μηνών-36 μηνών (Βέρα Γιόλτζιτς)

20:00-21:00Pilates (Γιάννης Καρτίμπελης)

MUSIC STUDIO

19:00-20:30Φωνητική για ενήλικες
(Κατερίνα Παπαγιαννοπούλου)

21:00-22:30 Κρουστά Samba Batucada & Samba Reggae(M)

ΠΕΜΠΤΗ

ΑΙΘΟΥΣΑ 01

18:30 – 20:00Αφροβραζιλιάνικος χορός (Νέλλη Πουλοπούλου)

20:00-21:30 Σύγχρονος Χορός ( Άννα Απέργη)

ΑΙΘΟΥΣΑ 02

17:30-18:30 Capoeira για παιδιά – Κράτηση απαραίτητη

19:00-20:00Παιχνίδια σωματικής έκφρασης μέσω των τεχνών για παιδιά 3-6 ετών (Βέρα Γιόλτζιτς) – Κράτηση απαραίτητη

20:00-21:30 Δημιουργικό θέατρο για εφήβους (Δήμητρα Νικολοπούλου)- Κράτηση απαραίτητη

MUSIC STUDIO

19:00-21:00 Κρουστά Samba Batucada & Samba Reggae (Π)

21:00-23:00 Κρουστά Samba Batucada & Samba Reggae (Α)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΑΙΘΟΥΣΑ 01

17:00-18:30Hatha Yoga (Νατάσα Πουλοπούλου)

18:30- 20:00Σύγχρονος χορός “all time classic” ( Άρια Μπουμπάκη)

20:00-21:30Αφρικάνικος χορός (Dauda Conteh)

ΑΙΘΟΥΣΑ 02

19:00-20:00Μουσικοκινητική Orff για ενήλικες (Αιμιλιανή Παραδείση)- Κράτηση απαραίτητη

MUSIC STUDIO

18:00-19:15Junior Quilombo Band για παιδιά 6-9 ετών (Αλίκη Ευγενίου)

19:30-20:45Junior Quilombo Band για παιδιά 10-13 ετών (Αλίκη Ευγενίου)